Ostrowianin Roku 2012 - trwa głosowanie

Ostrowianin Roku 2012 - trwa głosowanie.

Nabiera tempa głosowanie w decydującym etapie Plebiscytu o tytuł Ostrowianina Roku 2012, w którym wybierane jest także Wydarzenie Społeczne, Kulturalne, Sportowe, Gospodarcze i Młody Talent roku 2012. Przedstawiamy kandydatury i zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Wybierzymy razem Ostrowianiana Roku 2012.

Drugi etap Plebiscytu rozpoczął się, gdy Kapituła Plebiscytu, tworzona przez organizatorów oraz Ostrowian Roku z lat poprzednich, wybrała spośród wszystkich zgłoszonych propozycji 10 nominowanych w kategorii Ostrowianin Roku oraz po 3 nominowanych w kategoriach Wydarzeń Roku: Społecznej, Sportowej, Kulturalnej, Gospodarczej oraz kategorii Młodego Talentu Roku.Od tej pory można już głosować na konkretne osoby i wydarzenia.

W dalszej części Plebiscytu obowiązuje zasada większościowa. O przyznaniu tytułów decydować będzie wyłącznie liczba oddanych głosów.

Głosować można na dwa sposoby: na oryginalnych kuponach z "Gazety Ostrowskiej" oraz poprzez system SMS (prefiksy do głosowania w tabelce PONIŻEJ). Przypominamy, że z każdego numeru telefonu można wysłać dowolną ilość SMS-ów, jak również każdy może dostarczyć dowolną ilość kuponów.

Wśród osób, które dostarczą wypełnione kupony z podstawowymi danymi (do wiadomości redakcji), zostanie rozlosowanych kilka zaproszeń na finałową galę Plebiscytu. Wyniki plebiscytu poznamy na uroczystej gali, która odbędzie się 22 marca, od godz. 19.00, w sali widowiskowej Ostrowskiego Centrum Kultury. Będzie ją mógł zobaczyć każdy, gdyż Gala będzie w całości transmitowana w Internecie na stronach www.ok24.tvi www.eostrow.pl.

Gwiazdą artystyczną wieczoru będzie utalentowany wokalista wywodzący się z Ostrowa Wielkopolskiego, Michał Kaczmarek. Więcej o plebiscycie na facebooku: www.facebook.com/ostrowianinroku

Plebiscyt o tytuł Ostrowianina Roku odbywa się pod honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Strefa Kultury.

OSTROWIANIN ROKU 2012 - nominowani z prefiksami do głosowania esemesowego na numer 7268
1. Witold Banach - dyrektor Muzeum Miasta, wydawca albumów i książek. OSTROWIANIN.1
2. Katarzyna Bierła - lekarz, twórca i ordynator oddziału neonatologii. OSTROWIANIN.2
3. Włodzimierz Grabowski - dyrektor Biblioteki Publicznej, wydawca książek. OSTROWIANIN.3